Americká hypotéka ČSOB

Poskytovatel hypotéky:Československá obchodní banka a. s.
Výše úvěru:200 000 Kč až 5 000 000 Kč
Max. výše úvěru70 % z ceny nemovitosti
Doba splácení:3 roky až 20 let
Vlastnosti hypotéky:
  • úvěr můžete použít na cokoliv
  • neúčelový úvěr až 70 % ceny nemovitosti
  • mimořádné splátky bez sankcí
  • připojištění schopnosti splácet
  • pojištění nemovitosti
 
 

Americká hypotéka ČSOB poskytne až 5 milionů

ČSOB nabízí rozmanité typy hypoték. Jednou z nich je Americká hypotéka, u níž můžete získaný úvěr použít na cokoliv podle vašeho uvážení, přičemž úvěr je jištěn zastavenou nemovitostí. Maximální výše úvěru může být 5 milionů korun, podle ceny zastavené nemovitosti. Doba splácení hypotéky je určena na 3 roky až 20 let. Podmínkou získání úvěru je zřízení osobního účtu v bance.

Vlastnosti Americké hypotéky ČSOB

Hypotéka je určena pro občany České republiky ve věku od 18 do 70 let, ale i cizince s trvalým pobytem v Česku. U Americké hypotéky získáte výhodnější úrokovou sazbu než u spotřebitelských úvěrů, navíc máte možnost mimořádné splátky bez sankcí.

Můžete se připojistit pro případ neschopnosti splácet hypotéku v případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Pojistit můžete u ČSOB i danou nemovitost, dům nebo bytovou jednotku.

Americká hypotéka od ČSOB jde použít podle účelu na:

Jak jde získat Americká hypotéka ČSOB?

Žádost o produkt Bezstarostná hypotéka můžete podat pomocí online formuláře na internetu nebo na pobočkách Československé obchodní banky. V žádosti o hypotéku budete vyplňovat adresu trvalého bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši vašich příjmů nebo vašeho spolužadatele.